DIETETYK – mgr Monika Witczak

Jestem dietetykiem i na  co dzień prowadzę Poradnię Dietetyczną w Kielcach, Ostrowcu oraz Starachowicach, gdzie przeprowadzam indywidualne konsultacje z osobami nie tylko z tych miast, ale z całej Polski- stacjonarnie oraz on-line.

Problemami żywienia i zdrowia zajmuję się od wielu lat. Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe. Przyjmuję także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne.

Bardzo dużą uwagę przywiązuję również do prawidłowego żywienia dzieci zdrowych oraz chorych z nadwagą i otyłością, dzieci z niedowagą, dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, aktywnych fizycznie, małych wegan i wegetarian.

Swoją pracę jako dietetyk traktuję jak przyjemność oraz misję.  Ważne jest dla mnie by pacjent był zadowolony i osiągnął swój cel. Każdą osobę traktuję indywidualnie, chcę poznać jej upodobania, styl życia i problemy, aby odpowiednio dopasować dietę. Kontakt z pacjentem jest dla mnie bardzo ważny i przyjemny. Prawidłową dietą staram się poprawić stan zdrowia oraz komfort życia moich pacjentów.

 

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie! 

Ponieważ każdy jest inny – z tego powodu niemożliwe jest opracowanie jednego uniwersalnego jadłospisu. Różne style życia, upodobania, smaki, umiejętności kulinarne i zwyczaje wymagają zastosowania odmiennych rozwiązań. Swoim pacjentom pomagam zrozumieć, że zmiany w stylu życia i zwyczajach żywieniowych są możliwe do realizacji, także dla osób zajętych codziennymi obowiązkami.

Moje poradnie znajdują się w Kielcach na ul. Paderweskiego 48 , w Ostrowcu na ul. Rzeczki 126 oraz w Starachowicach na ul. Złota 25

Gabinet Dietetyczny w Kielcach
Dietetyk - Monika Witczak

NA CZYM POLEGA MOJA PRACA ?

Twoim problemem jest niewłaściwe odżywianie?  Dotychczasowa błędnie zbilansowana dieta niestety nie przyczynia się do utraty kilogramów i poprawy samopoczucia? Jeśli się do mnie zgłosisz pokażę Ci jak to zrobić fachowo przygotowując dla Ciebie indywidualny plan żywienia, który pomoże Ci zgubić mądrze i skutecznie zbędne kilogramy i poprawić znacząco stan Twojego zdrowia.

Co zyskujesz dzięki mojej diecie?
Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia, dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia. Twoje posiłki bez problemu przygotujesz w domu, a produkty są niedrogie i ogólnie dostępne. Czasami na pozór małe zmiany mogą przyczynić się poprawy Twojego zdrowia i pozbycia się zbędnych kilogramów.

Zasadą mojej pracy jest układanie jadłospisów indywidualnych, dostosowanych do stylu życia, stanu zdrowia, oraz preferencji smakowych danego pacjenta. Ponadto nauczę Cię, jak samemu komponować zdrowe, proste jadłospisy, a także jak uchronić się przed pokusami żywieniowymi w przyszłości oraz efektem jojo.

 

Scroll to top