DIETA PRZEZ INTERNET

Jeśli brakuje Ci czasu na odwiedzenie mojej poradni w Kielcach lub Starachowicach możesz skorzystać z pomocy dietetyka online bezpośrednio przez internet

W ramach usługi dietetyk online – konsultacji dietetycznych przez Internet, przeprowadzony zostanie z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowy i wywiad zdrowotny. Na podstawie zebranych danych opracowana zostanie dla Ciebie zbilansowana dieta – zalecenia żywieniowe indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wraz z zaleceniami żywieniowymi otrzymasz wyniki analizy dotychczasowego sposobu odżywiania, zalecane wielkości porcji do spożycia oraz przykładowy jadłospis. Przez miesiąc od otrzymania zaleceń żywieniowych możesz konsultować z dietetykiem przebieg terapii i wyjaśniać wątpliwości za pomocą poczty elektronicznej.

Aby sprawnie wdrożyć w życie zalecenia żywieniowe możesz wykorzystać jadłospis , który specjalnie dla Ciebie  zostanie przygotowany na dowolny okres. Jadłospis uwzględni Twoje preferencje, umiejętności kulinarne oraz sezonowość produktów spożywczych.

Zgłoszenia możesz dokonać przez telefon (793 392 120), za pomocą poczty elektronicznej (sekretydiety@o2.pl ) lub wypełniając poniższy formularz.

Dzięki przesłaniu do mnie uzupełnionego przez Ciebie formularza możesz otrzymać indywidualnie opracowaną dietę bez wychodzenia z domu.

Po analizie danych z kwestionariusza żywieniowego przygotowujemy indywidualny jadłospis na dowolną ilość dni ( 7,10 lub 14) uwzględniający potrzeby żywieniowe i Twój rytm dnia. Przestrzeganie diety pozwoli raz na zawsze pozbyć się nadwagi i ukształtować nowe zdrowe nawyki żywieniowe.

 

DIETA INDYWIDUALNA – CO ZAWIERA?

  • indywidualnie opracowany jadłospis uwzględniający wszystkie Twoje potrzeby żywieniowe oraz rytm dnia, na wskazaną przez Ciebie liczbę tygodni,
  • listę zakupów na każdy tydzień,
  • zalecenia dietetyczne,
  • schemat żywienia

CO ZROBIĆ, ABY ZAMÓWIĆ DIETĘ?

Jeśli chcesz zamówić dietę indywidualną on-line, wystarczy:

1. uzupełnić i wysłać formularz znajdujący się poniżej,

2. przelać należną kwotę wg cennika  na konto 08 1050 1461 1000 0091 2370 3382        (w tytule przelewu wpisz swoje imię, oraz  nazwisko)

Do 3 dni od momentu zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie, otrzymasz na adres e-mail przygotowaną dla Ciebie dietę i wskazania żywieniowe.

Pamiętaj, że jeśli będziesz potrzebować dodatkowych informacji, możesz się z nami kontaktować telefonicznie lub na e-maila.

FORMULARZ DIETETYCZNY

Wypełnij poniższy formularz: (część pól jest obowiązkowa)

Scroll to top